HABERLER


Tarih:22/10/2007

Ulukom ile UND arasında “UND Lojistik ERP yazılımı” projesi ile ilgili işbirliği sözleşmesi imzalandı.

UND Lojistik ERP yazılımı sahibi üyeler hiçbir ek bedel ödemeden yeni versiyona geçirilecek ve destek hizmetlerini aynı şartlarla Ulukom’dan almaya devam edeceklerdir.
 
Bu sözleşme ile beraber,  henüz lojistik (ERP) yazılımı kullanmayan UND üyelerine yönelik olarak sınırlı süre için, özel bir lojistik yazılımı kampanya başlatılmıştır.
 
Lojistik ERP Yazılımı kullanan şirketler, işletmelerini hem operasyonel hem de mali açıdan daha iyi kontrol etme imkanı sayesinde hizmet kalitesini artırma fırsatı yakalayacak ve kendilerine rekabet avantajı sağlayabileceklerdir.  
 
Ulukom 35 kişilik ekibi ile   1987’den beri Lojistik, Gümrükleme ve Dış Ticaret konularında 700’ü aşkın müşterisine Türkiye’nin her yanında hizmet vermektedir.  Yazılım referanslarını  web sitemizdeki referanslar bölümünden incelenebilir.   Programın ücretsiz demosu (gösterimi) Türkiye’nin her yerinde ücretsiz olarak yapılmaktadır.
 
 UND üyelerine özel kampanya  bilgisi için  0212 21 26 92 (pbx) i arayabilir veya pazarlama@ulukom.com.tr ye mail atabilirsiniz.