HABERLER


Tarih:18/11/2014

Ulukom Logitrans 2014 fuarında

19- 21 Kasım 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi (AHL yakını) İstanbul’da düzenlenecek olan Logitrans Transport Lojistik fuarına 9 nolu holde 202 nolu stand’da  (holdeki ilk sağ koridorda soldan 2. Stand) katılmaktayız. Lojistik ,  Nakliye,  Gümrükleme, Dış Ticaret, Depo , Antrepo ve Yetkilendirilmiş Gümrük Müşavirliği konusundaki yazılım çözümlerimizi sergileyeceğimiz fuara teşriflerinizi rica ederiz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için www.lojistik.ulukom.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Ayrıca 21 Kasım  Cuma günü saat 13.30 – 15.00 arasında fuar’da 9 nolu holde bulunan forum alanında  Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği’nin de katılımı ile 2 yıldır geliştirmekte olduğumuz “Ulukom Liman ve Transit Gemi Acenteliği Yazılımı”nın tanıtımını yapacağımız bir toplantı düzenliyoruz. Otomatik proforma hazırlanmasından Gemi final hesabına kadar tüm süreçleri içeren , operasyon ve finans birimlerinin entegre ve uyumlu çalışmasını sağlayan sektörün ilk ERP’sini görebileceğiniz bu toplantıda sizi de  aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

Programın detaylarına http://www.ulukom.com.tr/Mailing/2014/LimanVeTransitGemiAcenteligi/  adresimizden ulaşabilirsiniz. Toplantı programı aşağıdadır.

 

13.00 - 13.30  Kayıt ve ikram

13.30 - 13.45   Açılış Konuşması

                       Emin Eminoğlu

                       Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği Genel Sekreteri       

13.45 – 15.00  Ulukom Liman ve Transit Gemi Acenteliği Yazılımı Sunumu

                       Erkin Fındık

                       Ulukom Bilgisayar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı  

 

Not: Ücretsiz fuar davetiyesi için http://www.logitrans.com.tr/online-davetiye.htm  deki formu doldurarak çıktı alabilir veya idemirel@ulukom.com.tr (İlknur Demirel)ile kontağa geçerek ofisimizden davetiye aldırabilirsiniz.  

Saygılarımızla

 

Ulukom Bilgisayar A.Ş.

Tel :    0216 680 35 35 (pbx)

Mail:   pazarlama@ulukom.com.tr