Dikkat !!

 

Ulukom’un lojistik ve gümrük yazılımları ile ilgili destek almak için, lütfen aşağıdaki yazılım destek linkini, bilgisayar sisteminizle (server, pc, altyapı) ilgili teknik destek almak için (eğer Ulukom’la teknik bakım anlaşmanız varsa) teknik destek linkini tıklayarak dosyayı çalıştırınız . Doğru dosyayı çalıştırmadığınız takdirde destek talebiniz ilgili departmana ulaşmayacaktır.Ulukom Yazılım destek, indirmek için tıklayınız                  Ulukom Teknik destek, indirmek için tıklayınız

Lütfen dosyaların isimlerini değiştirmeyiniz ve destek programını çalıştırdığınızda çıkan uyarı yazılarını okuyunuz.

1- Yardım isteğinde bulunduğunuz Departmanın adı

2- Kullanım hakkında kısa bilgi. Adınız kısmının nasıl doldurulacağı hakkında bilgi içermektedir. Bu yazıyı lütfen okuyunuz.

3- Oturum kodu . Bu kod her yardım istediğinizde değişecektir. Yardım isteğinize cevap gelmezse lütfen bu kodu gerekli departmana mail ile bildiriniz. Eğer oturum kodunuz S00-000-000 gibi bir numara aldıysa bağlantınız kopmuş kapanmış demektik. Lütfen programı kapatıp tekrar açarak istek gönderiniz.

4- Adınız: Bu alanı Firma adı-Adınız şeklinde doldurunuz.

5- Açıklama: Sorununuzu bu alana yazabilirsiniz. Açıklama kısmına sorununuzu yazdıktan sonra Mouse ile ekranınızda başka bir alanı tıkladığınızda bu yazı bize iletilecektir.

Description: http://www.ulukom.com.tr/mailing/ulukomdestek.png