ULUKOM MENU
English Türkçe

Güvenlik Çözümleri

Firmaların BT altyapılarının güvenliği önemli bir konu olup, mevcut verilerin güvenliği insan faktörü, doğal felaketler ve virüsler nedeniyle tehlike altındadır.

Günümüzde her türlü cihaz birbiriyle iletişime geçmeye başlamıştır. Böyle bir ortamda, sürekli gelişen, saldırgan ve karışık hale gelen kötü amaçlı yazılımlar firmaların veri güvenliğini daha fazla tehdit etmekte; bunların sonucunda daha esnek ve duyarlı bütünleşik bir güvenlik yönetimine ihtiyaç duyulmaktadır.

Ulukom; mükemmel koruma seviyeleri, değişen koşullara uyum, ölçeklenebilirlik, farklı platformlara çalışabilme, yüksek performans, üstün hata toleransı, kullanım kolaylığı ve yüksek verimlilik gibi piyasaya özgü ihtiyaçları hedef alan yenilikçi teknolojileri müşterilerine sunmaktadır.

Ulukom’un sizlere sunduğu güvenlik çözümleri, güvenli yerel ve uzak alan ağ bağlantıları, kablolu veya kablosuz ağ erişimlerinin güvenliği, saldırı tespit ve engelleme sistemleri (IPS ), web filtreleme, veri kaybı önleme (DLP),  mesajlaşma güvenliği, İki aşamalı ve çok aşamalı kimlik doğrulama (Two-Factor Authentication & Multi-Factor Authentication ), felaket kurtarma (Disaster Recovery) ve 5651 yasasına uygun kayıt tutma sistemlerini en uygun altyapı ürünleri dahilinde sunularak firmanıza entegre edilmesi ve yönetilmesini sağlar.

Mesajınız göneriliyor. Lütfen bekleyiniz.
Mesajınızı aldık, ekibimiz kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. İlginize teşekkür ederiz.
Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen hataları düzeltiniz veya daha sonra tekrar deneyiniz.