ULUKOM MENU
English Türkçe

Müşteri Lojistik Bilgi Sistemi

  • Müşteri Lojistik Bilgi Sisteminde müşteriler,  web          üzerinden  kendi yüklerine ilişkin süreçleri takip  edebilmektediler. Her müşteriye bir kullanıcı kodu ve şifre verilmekte ve müşteri,  alıcısı veya  göndericisi olduğu yüklere ilişkin,  programda tanımlanmış  statüler ve süreçler üzerinden takip yapabilmektedir. Yükün mevcut durumu yanında tahmini varış , tahmini teslim tarihleri gibi bilgilere de ulaşabilmektedir. Sorgu yaparken teslim olan, yolda vb. kriterlere göre sorgu  yapılabilmekte ve alınan raporlar müşteri bilgisayarına excel vb. formatta aktarılabilmektedir. 
  • Elektronik Arşiv modülü kullanılıyorsa yük’e ilişkin arşivlenen dökümanların  web üzerinden izlenmesi     sağlanmaktadır. Herhangi bir dökümanı veya raporu arşiv’e kayıt ederken sistem ilgili evrakın web’den  görünüp görünmeyeceğini sormakta ve müşteriler sadece izin verilen evrakları görüntüleyebilmektediler.
  • Müşteri Lojistik Bilgi sisteminde müşteriler, muhasebesel verilere de ulaşabilmektedirler. Müşteriler kendilerine ait cari ekstreyi istedikleri tarih aralığında o anki gerçek     bilgilerle görüntüleyebilmekte,  cari hesapta herhangi bir hareketin detayına (örneğin kesilen faturanın içeriğine) ilgili kayıda tıklayarak ulaşabilmektedir.
Mesajınız göneriliyor. Lütfen bekleyiniz.
Mesajınızı aldık, ekibimiz kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. İlginize teşekkür ederiz.
Mesajınız gönderilirken bir hata oluştu. Lütfen hataları düzeltiniz veya daha sonra tekrar deneyiniz.